• slide1.jpg
  • slide2.jpg

Mašni nameni

Župnija Lj. Barje, Črna vas 31, 1000 Ljubljana                         APRIL  2018

dan

praznik / god

dan

ura

mašni namen

čistijo

1.

VELIKA NOČ, Irena in Agapa,  muč

Ned

9

+ stare  starše  in Dušana Terkov  in Mileno Turk

Ižanska 1-2

2.

Vel. osmina Frančišek Paolski ust

Pon

9

za blagoslov v družini

3.

Vel. osmina, Sikst I. pp muč

Tor

4.

Vel. osmina, Izidor šk

Sre

5.

Vel. osmina, Vincencij Ferrer duh

Čet

19

+ Janez in starše Šteblaj

6.

Vel. osmina, Viljem op; Irenej  šk muč

Pet

19

++ Snoj in Kržišnik

7.

Vel. osmina, Herman red

Sob

8

+ Francka Pokorn

8.

BELA NEDELJA, Božjega usmiljenja Julija red; Valter op

Ned

9

+ Srečko  Maraž

Črna vas 1

9.

Hugo šk; Heliodor muč

Pon

10.

Ezekiel pr

Tor

11.

Stanislav šk muč;  Biserka (Gema) dev

Sre

12.

Viktor muč; Zenon šk

Čet

19

+ Mirko Vidmar  obl.

13.

Martin I. pp muč; Ida red

Pet

19

+ Fani  in starši Vidmar

14.

Lidvina dev; Valerijan muč

Sob

8

+ Janez  Jeršin obl.

15.

3. VELIKONOČNA NEDELJA, Helena kn; Damijan duh

Ned

9

+ Magdalena Lavrič  obl.

Črna vas 2

16.

Bernardka Lurška red;  Benedikt  spk

Pon

17.

Rudolf muč

Tor

18.

Evzebij šk; Galdin šk

Sre

19.

Leon IX. pp; Ekspedit muč

Čet

19

+ Lojze Starašinič  30.d. in

obl. +  Ivan Krašovic

20.

Teotim šk; Bernika muč

Pet

19

+ Boštjan   Matjaž

21.

Anzelm šk

Sob

8

+ Marjan Žibret

22.

4. VELIKONOČNA NEDELJA  duhovni poklici, Aleksandra muč; Hugo op

Ned

9

+ Ana  Mihelčič obl.

zak. Čufer

23.

Jurij muč; Adalbert (Vojteh) šk

Pon

24.

Fidel muč

Tor

25.

Marko ap ev; Makedonij šk

Sre

26.

Marija Mati dobrega sveta;

Čet

19

+ Mihael  Turk 7. dan

27.

Hozana dev , Dan upora d. p. d.

Pet

8

po namenu  zlato poročencev

28.

Peter Chanel duh muč;

Sob

8

29.

5. VELIKONOČNA NEDELJA, Katarina Sienska dev;  Hugo op

Ned

9

Ižanska 1-2

30

Pij V. pp; Jožef Cottolengo ust

Pon

 

 

Župnija Lj. Barje, Črna vas 48, 1000 Ljubljana                         MAJ  2018

dan

praznik / god

dan

ura

mašni namen

čistijo

1.

Jožef delavec, Praznik dela d.p.

Tor

2.

Atanazij šk d. p. d. prošnji dan

Sre

3.

Filip in Jakob ap;  Teodozij men. , p.d.

Čet

19

4.

Florijan (Cvetko) muč;  Silvan muč , p.d.

Pet

19

5.

Angel muč

Sob

8

6.

6. VELIKONOČNA NEDELJA, Dominik Savio mladenič

Ned

10

+ Petkovšek

Črna vas 1

7.

Gizela op; Stanislav šk

Pon

15

8.

Bonifacij pp     

Tor

9.

Pahomij puš; Izaija pr

Sre

10.

GOSPODOV VNEBOHOD, Job sp mož;

Čet

19

11.

Estela (Zvezdana) muč; Odo op

Pet

19

12.

Leopold red; Nerej Ahilej in Pankracij muč

Sob

8

13.

7. VELIKONOČNA NEDELJA M. Mazzarello sou. HMP

Ned

9

+ Alojzija Remžgar (Igor in Dora)

Črna vas 2

14.

Bonifacij muč; Justina muč

Pon

15.

Zofija (Sonja) muč

Tor

16.

Marija, Mati Cerkve binkoštni Pon, Janez Nepomuk duh muč

Sre

17.

Jošt puš; Paskal red

Čet

19

18.

Janez I. pp muč; Erik kr

Pet

19

+ Mihaela Turk 30. dan

19.

Urban I. pp; Peter Celestin pp

Sob

8

20.

BINKOŠTI , Bernardin duh; Teodor šk

Ned

9

++ Marija in Jakob Remžgar

zak. Čufer

21.

Krištof muč kvatre,

Pon

22.

Marjeta (Rita) Kasijska, redvnica

Tor

23.

Socerb muč; Renata spk

Sre

24.

Marija Pomočnica

Čet

19

25.

Gregor VII. pp; Urban I. pp;  Beda duh

Pet

19

26.

Filip Neri d

Sob

8

27.

SVETA TROJICA , Alojzij Grozde muč;

Birma - prvo obhajilo;

Ned

9

Ižanska 1-2

28.

Anton Julijan muč;  Ignacij šk

Pon

29.

Maksim Emonski šk

Tor

30

Kancijan in oglejski mučenci

Sre

31

Sv. rešnje telo in kri , Obiskanje Device Marije

Čet

19

 

moj GSM  041 716 949  (mirko)