• slide1.jpg

1000 LJUBLJANA

Avgust 2018

O Z N A N I L A

Danes je 20. nedelja med letom sv.  maša ob 9.00 uri!

Na Rakovniku:

Jutri  začenja 3. teden varstva   v SMC-ju do petka.

Ta teden so sv. maša v četrtek, petek ob 19.00 in soboto ob 8.00 uri.

Ob delavnikih, ko so sv. maše, je vedno molitev rožnega venca  30 minut pred sv. mašo. Lepo vabljeni!

Prihodnja nedelja 21. med letom; pri sv maši ob 9.00 uri

Godovi v tem tednu: Danes  sv. Janez Eudes, duhovnik; jutri sv. Bernard, opat, cerkveni učitelj ; v torek sv. Sidonij (Zdenko), škof;  sreda  Devica Marija Kraljica; četrtek svRoza iz Lime, devica, redovnica – dan spomina na žrtve vseh totalitarnih režimov; petek sv. Natanael (Jernej), apostol; sobota  sv. Ludvik IX. Francoski kralj; nedelja  sv. Zeferin, papež.

Razpored verouka na Rakovniku za šolsko leto 2018/19 je na spletu, kakor tudi na oglasnih deskah; vpis  za 1. raz. 4. in 6. sept. od 17.00 do 19.00 ure; začetek verouka pa 10. septembra po razporedu.

Po sv. mašah me vedno dobite, ali pa pokličete moj GSM

mobi  041 716 949 (Mirko)

Miroslav Simončič SDB

žpk. soupravitelj