• slide1.jpg

1000 LJUBLJANA

DECEMBER 2018

O Z N A N I L A

Danes je 2. adventna nedelja sv. maša ob 9.00. Po maši nas obišče tudi dobri Miklavž. Le zadržite se vsi v cerkvi!

Ta teden so sv. maša v četrtek, petek ob 19.00, in soboto ob 8.00 uri.

Ob delavnikih, ko so sv. maše, je vedno molitev rožnega venca 30 minut pred sv. mašo. Lepo vabljeni!

Prihodnja nedelja 3. adventna sv. maši ob 9.00

Godovi v tem tednu: Danes goduje sv. Valerija, mučenka; jutri sv. Evlalija, mučenk- Loretska Mati Božja; v torek sv. Damaz I., papež; sreda sv. Finian, opat; četrtek sv. Lucija, devica, mučenka; petek sv. Janez od Križa, duhovnik, cerkveni učitelj; sobota bl. Antonija, Krizina in druge drinske mučenke; nedelja sv. Adelajda, (Adela), kraljica.

Marija romarica v adventu, vpišite se v koledar, kdaj bi bila Marija romarica pri vas!

Tako, končno nam je uspelo na cerkvi v pritličju obnoviti zunanja okna.

Vseh je 48 oken. Polovico smo plačati (5.680€). Drugo polovico sem prosil, da bi plačali v januarju. Upam, da bomo zbrali še potrebno vsoto. V kolikor bomo uspeli, bi v naslednjem letu obnovili zakristijska okna in gornja v cerkvi (ki jih je prav tako 48), s tem bi naredilo veliko. Priporočam se vam in prosim, če spodbudite prijatelje k pomoči. Že v naprej Bog plačaj!

Letos namesto polnočke sv. maša 24. dec. ob 22.00 uri. Na sam Božič pa kot redno ob 9.00 uri.

Torej 24. dec. ne bo maše ob 18.00 uri ampak ob 22.00 uri in na Božič ob 9.00 uri!

Na Rakovniku;

V sredo po sv. maši bo koncert sakralne glasbe z naslovom Exultate, jubilate v izvedbi Maje Ceglar in Rebeke Dobravec.

Ob 19.00 priprava za kolednike v župnijski dvorani.

Po sv. mašah me vedno dobite, ali pa pokličete moj GSM

mobi  041 716 949 (Mirko)

Miroslav Simončič SDB

žpk. soupravitelj