• slide1.jpg

1000 LJUBLJANA

DECEMBER 2019

O Z N A N I L A

Danes je 1. adventna nedelja sv. maša ob 9.00 uri.Nabirka današnje nedelje je za Karitas.

Ta teden so sv. maše v četrtek in petek ob 19.00 uri ter v soboto ob 8.00 uri.

Prihodnja nedelja bo 2. adventna nedelja – Brezmadežna devica Marija sv. maša ob 9.00 uri. Po sv. maši kot vsako leto nas obišče Miklavž.

Godovi v tem tednu: Danes sv. Karel de Foucauld, redovnik; jutri  sv. Bibijana (Vivijana), mučenka; v torek sv. Frančišek Ksaver, duhovnik, misijonar;  sreda  sv. Barbara, mučenka;  četrtek  sv. Saba (Sava), opat, puščavnik; petek sv. Nikolaj (Miklavž), škof; sobota  sv. Ambrozij (Ambrož), škof, cerkveni učitelj;  nedelja Brezmadežno spočetje Device Marija.

Veroučna šola Rakovnik:

Miklavž bo naše otroke v cerkvi obiskal v četrtek, 5. decembra ob 16.30. Vstopnice dobite v sprejemnici Majcnove hiše oz. romarski sobi.

Hvala gospem, ki so v preteklem tednu pletle advente vence, da so darovale svoj čas in dobro voljo. Hvala tudi animatorjem, ki so pripravili včerajšnji adventni oratorij in gospem, ki so pomagale v kuhinji.

Marija romarica bo v adventu obiskovala domove, za obiskvpišete v zakristiji. Začenjamo pridno nedeljo.

Kot vidite dela obnovitveno restavratorska na oknih so lepo potekala. Seveda se bomo morali zelo potruditi, da bi ta dolg počasi le zmanjšali. Transakcijski račun župnije Lj. Barje; NLB TRR SI56 0205 8025 8947 262

s pripisom za »obnova oken«. Že v naprej se vam zahvaljujem za vašo dobroto in razumevanje!

Iskrena zahvala velja vsem, ki čutite z župnijsko cerkvijo, ki jo obnavljamo!

Po sv. mašah me vedno dobite, ali pa pokličete moj GSM

mobi  041 716 949 (Mirko)

Miroslav Simončič SDB

žpk. soupravitelj