• slide1.jpg

1000 LJUBLJANA

NOVEMBER 2017

O Z N A N I L A

Danes je  nedelja  33.  med letom, sv. maša ob 9h.

Na Rakovnik ob 10.30  praznik – obletnica prihoda salezijancev.

V tem tednu so svete maše v četrtek, petek ob 19h in sobota ob 8h. V petek in sobota še ni namena.

Ob delavnikih, ko so sv. maše, je vedno molitev rožnega venca 30 minut pred sv. mašo. Lepo vabljeni!

Prihodnja nedelja  Kristus kralj vesoljstva, sv. maša ob 9h. Na Rakovniku ob 15h srečanje mladinskih pevskih zborov iz vse Slovenije; Ob 16h dekanijsko srečanje za župnijske pastoralne svete na Viču. Lepo vabljeni!

Godovi v tem tednu: danes  sv. Matilda, redovnica, mistikinja; jutri sv. Edmund, kralj; torek sv. Maver Poreški, škof, mučenec – Darovanje Device Marije; sreda sv. Cecilija, devica, mučenka; četrtek sv. Kolumban, opat, irski misijonar; petek sv. Andrej Dung-Lac, duhuvnik in drugi vietnamski mučenci; sobota sv. Katarina Aleksandrijska, devica, mučenka; nedelja  sv. Leonard Portomavriški, redovnik, misijonar – začetek tedna Karitas.

Otroci bodo v tem tednu pri verouku že lahko dobili vstopnice za Miklavža, ki bo v naši cerkvi otroke obiskal v torek, 5. decembra ob 16.30.

V nedeljo po Miklavžu otroci in starši vabljeni tudi na adventni oratorij.

Duhovne vaje za 8. in 9. razred osnovne šole bodo v Želimljah od 8. do 10. decembra; za 9. razred in srednješolce pa od 15. do 17. decembra.

Informacije glede prijave dobite na spletni strani Majcnovega doma v Želimljem ali na panojih pred cerkvijo

Cerkveni pevski zbor vabi nove člane.

Če vam je Bog dal dar za petje – posluh – mislim, da ni dobro dar zakopati?!

Zahvaljujem se vam za sodelovanje in se vam vsem priporočam.

Po sv. mašah me vedno dobite, ali pa pokličete moj GSM

mobi  041 716 949 (Mirko)

Miroslav Simončič SDB

žpk. soupravitelj