• slide1.jpg

Župnija Ljubljana Barje

Črna vas 48

1000 LJUBLJANA

Danes je 1. adventna nedelja, nedelja Karitas.Nedeljska nabirka bo za Karitas.

Popoldne ob 16.00 bo v župniji Lj. Vič srečanje članov Župnijskih pastoralnih svetov naše dekanije. Vabljeni.

Ta teden so svete maše v četrtek in petek ob 19.00 in v soboto ob 8.00.

Petek in sobota sta prva v mesecu, izročili se bomo Jezusovem in Marijinem srcu. Obisk bolnikov in ostarelih bo naslednji petek 9. decembra.

Prihodnja je 2. adventna nedelja. Po sveti maši nas bo obiskal sv. Miklavž. Prijave za obdarovanje sprejemamo v sprejemnici Majcnove hiše na Rakovniku do torka 29. novembra.

Na Rakovniku:

V torek zvečer ob 19.00 bo srečanje za starše 5. razreda verouka.

V petek je srečanje šole za animatorje in animatorskeskupine.

S prvo adventno nedeljo začenjamo v mladinskem centru z adventnim korakom. Vsak dan bodo animatorji brali zgodbo iz adventnega koledarja ob 17.20. Vabljeni otroci in družine, da se nam pridružite.

Godovi v tem tednu: danes goduje sv. Modest in Virgil, škofa, apostola Karantanije; v ponedeljek sv. Katarina Laboure, redovnica; v torek sv. Filomen, mučenec; v sredo sv. Andrej, apostol; v četrtek sv. Karel de Foucauld, redovnik; v petek sv. Bibijana, mučenka; v soboto sv. Frančišek Ksaver, duhovnik; v nedeljo sv. Barbara, mučenka.