• slide1.jpg

Črna vas 48

1000 LJUBLJANA

JUNIJ 2020

Danes je praznik BINKOŠTI, sv. maša ob 9.00 uri.

V tem tednu so sv. maše v četrtek, petek ob 19h in v soboto ob 8h.

V cerkvi vsak nosi zaščitno masko oz. primerno zaščito (šal, ruta ipd.). V cerkvi in v klopeh ohranjamo varnostno razdaljo vsaj 1,5 metra. Sveto obhajilo brez izjeme prejemamo naroko.

Prihodnja nedelja praznik SVETE TROJICE, sv. maša ob 9.00 uri.

Iskrena hvala vsem, ki ste namenili svoj dar župniji. Bog povrni!

Godovi v tem tednu: danes je Obiskanje Device Marija; jutri sv. Justin, mučenec – Marija Mati Cerkve (binkoštni ponedeljek; v torek sv. Erazem, škof;  sreda sv. Karel Lwanga in dr. ugandski mučenci;  četrtek sv. Kvirin iz Siska, škof, mučenec; petek sv. Bonifacij, škof, mučenec  - prvi petek; sobota sv. Bertrand Oglejski, škof – prva sobota;  nedelja Prvi mučenci tržaške Cerkve.

Na Rakovniku:

V sredo zvečer srečanje mentorjev SMC-ja.

V soboto dopoldne 1. skupina obhaja praznik prvega sv. obhajila.

Skupaj s papežem vas vabim k vztrajni molitvi za Božji poseg za končanje epidemije. Posebej se priporočajmo tudi Mariji.

Po sv. mašah me vedno dobite, ali pa pokličete moj GSM

mobi  041 716 949 (Mirko)

Miroslav Simončič SDB

žpk. soupravitelj