• slide1.jpg
DEKANIJA LJUBLJANA – VIC – RAKOVNIK

OKTOBER 2019

Danes je 28. med letom sv. maša ob 9h

Na Rakovniku: Med nami bomo gostili ugrabljenega misijonarja Toma Uzhunnalila, ki bo spregovoril pri sv. mašah ob 10.30 in 18.30 ter imel ob 19.30 pričevanje v dvorani Glasbene šole Rakovnik. Naša mladinska gledališka skupina ima predstavo »Plešasta pevka« ob 20.00 Antonovem domu na Viču.

Ob delavnikih začenjamo sv. maše v kapeli.

Ta teden so sv. maše v torek, četrtek in petek ob 19.00 uri in v soboto ob 8. uri.

V četrtek po sv. maši seja ŽPS-ja. Lepo prosim da se obvestite!

Prihodnja nedelja bo 29. med letom sv. maša ob 9h.

Godovi v tem tednu: Danes sv. sv. Kolomban, mučenec, - sklep tedna za življenje; jutri sv. Kalist I., papež, mučenec; v torek sv. Terezija Velika (Avilska), devica, cerkvena učiteljica; sreda sv. Hedvika, kneginja, redovnica; četrtek sv. Ignacij Antiohijski, škof, mučenec; petek sv. Luka, evangelist; sobota sv. Pavel od Križa, duhovnik; nedelja sv. Rozalina, redovnica.

Kot vidite dela obnovitveno restavratorska na oknih so lepo potekala. Seveda se bomo morali zelo potruditi, da bi ta dolg počasi le zmanjšali. Sedaj objavljam transakcijski račun župnije Lj. Barje; NLB TRR SI56 0205 8025 8947 262

s pripisom za »obnova oken«. Že v naprej se vam zahvaljujem za vašo dobroto in razumevanje!

Iskrena zahvala velja vsem, ki čutite z župnijsko cerkvijo, ki jo obnavljamo!

25. oktobra 2019 zvečer bo pri nas koncert vseh Barjanskih zborov.

Župnijo soupravljam z župnijo Lj. Rakovnik.

Po sv. mašah me vedno dobite, ali pa pokličete moj GSM

mobi 041 716 949 (Mirko)