• slide1.jpg
  • slide2.jpg
DEKANIJA LJUBLJANA – VIC – RAKOVNIK

FEBRUAR 2019

Danes je 6. nedelja med letom sv. maša ob 9.00 uri.

Ta teden so sv. maša v četrtek, petek ob 19h, in soboto ob 8h, v četrtek še brez namena.

Ob delavnikih, ko so sv. maše, je vedno molitev rožnega venca  30 minut pred sv. mašo. Lepo vabljeni!

Prihodnja nedelja je 7. med letom sv. maša ob 9.00.

Godovi v tem tednu: Danes godujejo   Sedem ustanoviteljev reda servitov; jutri  sv. Frančišek Regis Cllet, duhovnik, mučenec; v torek sv. Konrad iz Piacenze, spokornik;  sreda sv. Jacinta in Frančišek Marto, fatimska pastirčka; četrtek sv. Peter Damiani, škof, cerkveni učitelj; petek sv. Maksimilijan Puljski, škof – Sedež apostola Petra; sobota  sv. Polikar; nedelja  Sv. Matija, apostol.

Na Rakovniku:

Med zimskimi počitnicami bomo organizirali zimski oratorij in smučanje na Pohorju. Več informacij in prijave so že na spletni strani. Smučanje na Pohorju je polno, lahko pa se še prijavite na zimski oratorij.

Župnijo soupravljam z župnijo Lj. Rakovnik.

Po sv. mašah me vedno dobite, ali pa pokličete moj GSM

mobi 041 716 949 (Mirko)